Prodloužený víkend s vozem ŠKODA Scala | BARTH Rent

ŠKODA Scala na výletě v Jizerských horách

Dobrý den,

ráda bych se podělila o fotografie z prodlouženého víkendu, který jsem strávila v Jizerských horách. Jelikož mě zradil můj vůz, musela jsem hledat na poslední chvíli náhradní řešení. Bez váhání jsem se obrátila na Autopůjčovnu BARTH Rent, kde mi nabídli jednu z novinek ŠKODA Scala. Novinka to skutečně byla, protože po usednutí za volant jsem zjistila z tachometru, že nemá najeto ani 10 tis. km. Se Scalou jsem vyrazila do Jizerských hor. Cesta byla poměrně dlouhá tak jsem po trase udělala zastávku na zámku Sychrov. Na chvíli se tam člověk ocitne jako v pohádce, k zámku přiléhá i anglický park - jeden z nejhezčích, co jsem kdy viděla. Zajímavostí je i nedaleký Sychrovský železniční viadukt, který také doporučuji navštívit, je to pozoruhodná technická stavba. 
Pak už jsem se Scalou zamířila do Bedřichova. Víkend jsem strávila na Šámalově chatě v srdci Jizerských hor, což je ideální výchozí bod pro túry. Úplně jsem si to místo zamilovala, kolem chaty jsou jen hluboké lesy a rybníky a mnoho turistických tras. 

Na autopůjčovnu BARTH Rent se vždy mohu spolehnout. Oceňuji jejich velký vozový park, profesionální služby a skvěle připravený vůz na cestu. S plnou nádrží vyzvednu a zase vrátím, nic dalšího nemusím řešit. 

Lucie M.

IMG_0963
IMG_0957
IMG_1141
IMG_0945