AKCE VÍKEND: 20% sleva na půjčovné | BARTH Rent

Neobyčejné Velikonoce v autě od BARTH Rent se slevou 20 %

V půjčovně BARTH Rent nabízíme akční velikonoční nabídku, který se vztahuje na pronájmy vozů v termínech od 28. 3. do 2. 4. 2024. Na zápůjčky v již zmíněném termínu obdržíte 20% slevu. Sleva vám bude zohledněna až při potvrzení rezervace e-mailem naším specialistou půjčovny a uplatněna při vyzvednutí vozu.

Pro využití slevy u online objednávek uveďte do poznámky k rezervaci "VELIKONOCE20".

Máme vůz opravdu pro každý účel

Vyrážíte s partou kamarádů nebo rodinou na víkend a hodil by se větší vůz? Půjčte si třeba náš mikrobus Volkswagen Multivan, který nabízí dokonalý komfort pro všechny cestující a variabilní interiér takže je vůz vhodný i na delší vzdálenosti při zachování veškerého pohodlí. 

Stěhujete se a potřebujete převézt velký nábytek? Z naší nabídky dodávek si jistě vyberete. Opravdu velký náklad uveze např. Volkswagen Crafter s objemem nákladového prostoru dosahujícího až 18,4 m3.

Chcete si splnit sen a udělat si víkendovou vyjížďku v luxusním voze? Mezi naše nejexkluzivnější kousky patří Audi Q5 nebo limuzína  Volkswagen Arteon.

Nebo si můžete pronajmout ŠKODA Enyaq iV a zažít na vlastní kůži elektrické SUV vybavené nejmodernějšími technologiemi, které je plně nabité na cestu, tiché a ideální pro městský provoz díky nulovým lokálním emisím. 

Naši specialisté autopůjčovny Vám rádi poradí a poskytnou bližší informace:

Pardubice - Hůrka 1798
Hradec Králové - Bratří Štefanů 985